fbpx

Diana Žmėjauskaitė

Diana Žmėjauskaitė

UAB „Infoera“,

Architektė, programinės įrangos specialistė

Diana yra diplomuota architektė, įgijusi specialybę Kauno technologijos universitete. Pranešėja turi patirties pastatų rekonstrukcijose, renovacijose, naujos statybos individualių namų, gyvenamųjų kvartalų, komercinių pastatų projektavimo srityse. Praktikoje specialistė naudoja „SketchUp Pro“, „AutoCad“, „Archicad“, „Revit“, „Enscape“, „Lumion“ ir „Adobe“ programines įrangas. Minėtų sprendimų pagrindus Diana įgijo studijų metais, vėliau savo žinias gilino tiek savarankiškai, tiek dirbdama architektūros rinkoje.
Šiuo metu specialistė dirba UAB „InfoEra“ įmonėje ir yra atsakinga už konsultacijas, mokymus ir programinių įrangų žinomumo didinimą.


https://www.infoera.lt/

Pranešimo data: spalio 20 d., 14:20

Pranešimo tema: Urbanistinio projekto vizualizavimas su Lumion

Dauguma Lietuvoje populiarių vizualizavimo sprendimų, tokių kaip „V-Ray“ ar „Enscape“ savo objektų bibliotekoje turi nemažai 3D modelių, tačiau didžioji dalis siūlomų objektų skirti interjero ar eksterjero industrijoms. „Lumion“ vizualizavimo sprendimas, kita vertus, turi itin plačią biblioteką, kurioje gausu įvairių augalų ir želdinių. Būtent apie tai, kaip „Lumion“ kartu su „SketchUp Pro“ pritaikomi urbanistinių projektų vizualizacijoms kurti, papasakos UAB „InfoEra“ architektė – programinės įrangos specialistė Diana Žmėjauskaitė. Internetinio seminaro metu, Diana pagrindinį dėmesį skirs pademonstruoti OMS (Open Street Map) aplinkos kūrimui ir „Lumion“ teikiamoms želdinimo galimybėms. Taip pat, ji trumpai pristatys „Lumion“ sprendimą ir papasakos apie pagrindinius medžiagų, apšvietimo ir vizualizacijų nustatymus, kurie padės sukurti kokybiškas ir akiai patrauklias urbanistinių projektų vizualizacijas.

back to top