fbpx

Br.ook interior

Baiba Ruke ir Ligita Breke

SIA „Br.ook interior architecture“

Interjero architektūros projektavimo įmonė

Susipažinkite su Br.ook…

Br.ook interjero architektūros specialistų komandą sudaro entuziastai, kuriantys ir teikiantys aukštos kokybės interjero projektavimo paslaugas. Komanda dirba su gyvenamosios paskirties bei komerciniais projektais. Lyderės Baiba Ruke ir Ligita Brege subūrė jaunų talentingų dizainerių komandą ir nusprendė su Jumis pasidalinti savo patirtimi.

„SketchUp” naudojome studijų metu universitete kaip priemonę kurti produktų, baldų bei interjero objektų 3D modelius. Šiuo metu kasdien šią programinę įrangą naudojame kartu su „V-Ray for SketchUp” ir „Photoshop”, kaip pagrindinius darbo įrankius.

Kiekvienas projektas yra unikalus, todėl dažnai iš naujo tobuliname programinės įrangos naudojimo įgūdžius.”

http://www.brook.lv/

Prezentacijos metu bus aptariami trys skirtingi projektai:

– Biblioteka bei vaikų poilsio kambarys. Vieta: Skriveri, plotas: 84 kv.m.
„Draugiškos ir patogios atmosferos kūrimas. 3D procesas: individualių baldų 3D modeliavimas, palyginimas su vizualizacija ir galutiniu projekto rezultatu.”

– COM eksperimentinis baras. Vieta: Ryga, plotas: 300 kv.m.
„Dizaino koncepcija ir medžiagos. Įdomių bei tinkamų medžiagų parinkimas viešajai erdvei.
Užduotis: pritaikyti 3D modelyje pasirinktas medžiagas bei tekstūras taip, kad modelis vizualiai atitiktų realybę ir patiktų klientui be renderių.”

– Viešbučio dizainas. Vieta: Jurmala, plotas: 1200 kv.m.
„Prabangus dizainas: daug atspindžių, akmens bei metalo paviršiai bei jaukus apšvietimas.
Didelės apimties projekto skaidymas į keletą savarankiškų 3D modelių dėl greitesnės darbo eigos. Sluoksnių organizavimas ir įkėlimas bei iškėlimas scenų taip, kad būtų naudojama kuo mažiau laiko.
Post-produkcijos su „Photoshop” svarba.”

Frazė apie save: „Ironiškai gyvosios komedijos (angl. stand-up comedy) yra dalykas, kuris mums kasdien pakelia nuotaiką”.

back to top