fbpx

Aleksandrs Belikovs

Aleksandrs Belikovs

SIA „Vulpes” įkūrėjas

landšafto architektas, 3D instruktorius

Trimble SketchUp sertifikuotas instruktorius

Susipažinkite su Aleksandrs…

Landšafto architektas, kurio pažintis su „SketchUp“ prasidėjo dar prieš dvylika metų, kai egzistavo „SketchUp 3“. Daugiau nei 18 metų „SketchUp“ programinė įranga yra Nr. 1 darbo įrankis projektavimo procese, todėl Aleksandrs puikiai pažįsta „SketchUp“, nes kartu augo.  2010 m., jau turėdamas 8 metus patirties, parašė ir išleido savo pirmąją knygą latvių kalba, kurios turinį sudaro naudinga informacija apie „Google SketchUp“ ir programinės įrangos pritaikymą interjero dizaino projektavimo procese.

Aleksandrs yra įkūręs „SketchUp“ mokyklą SIA „Vulpes“. Kasdien jam tenka bendrauti su nemažu kiekiu žmonių apie programinę įrangą, padėti rasti geriausius darbo eigos sprendimus. Aleksandrs kartu mokosi su pastatų, landšafto, interjero architektais bei baldų dizaineriais. SIA „Vulpes“ yra suformavę didelę nemokamų 3D modelių biblioteką: https://www.vulpes.lv/lv/komponenti bei siūlo nuotolinę vaizdo mokymų programą latvių bei rusų kalbomis.

https://www.vulpes.lv/lv

Aleksandrs papasakos apie „Trimble SketchUp“ higieną ir interjero projekto 3D modeliavimo procesą. Sluoksniai, grupės, komponentai, scenos ir dar daugiau… Žinios, padėsiančios praturtinti darbo eigą.

back to top