fbpx

Juan Ibargüen

Juan Ibargüen

„Iscar Software de Arquitectura“,

Tarptautinių ryšių vadovas,

Sertifikuotas „Trimble SketchUp“, „Artlantis“ instruktorius,

techninio palaikymo specialistas („SketchUp“, „Artlantis“, „V-Ray“ ir „Dibac for SketchUp“).

Susipažinkite su Juan…

Šis žmogus yra vienas iš tų, kuris įstojęs į universitetą ir pasiėmęs diplomą, suprato, kad save mato kitoje srityje.  Juan yra „Trimble SketchUp“, „Artlantis“, „V-Ray“ ir „Dibac for SketchUp“ atstovas ir sertifikuotas specialistas įmonėje „Iscar Software de Arquitectura“, įsikūrusioje Madride, Ispanijoje. Juan turi jau aštuonerius metus patirties darbe su programine įranga, teikia techninio palaikymo paslaugas klientams Ispanijoje ir konsultuoja „Dibac for SketchUp“ klientus visame pasaulyje.
„Iscar Software de Arquitectura“ yra papildinio „Dibac for SketchUp“ kūrėjas ir platintojas. Juan prisidėjo prie šio projekto, todėl yra vienas geriausiai išmanančių šį papildinį.

https://www.iscarnet.com/

Juan pristatys ir papasakos apie „Dibac for SketchUp“ pateikdamas pavyzdį kaip sukurti klasikinį vieno aukšto vienbutį gyvenamąjį pastatą su baldais.  2D plano kūrimas naudojant parametrinius objektus, greitas matmenų pritaikymas 3D modelyje bei automatinis 3D modeliavimo generavimas iš turimo 2D plano, parengto naudojant papildinį.

Frazė apie save: „Nesvarbu kaip tai prasideda, svarbiausia – kaip baigiasi“

back to top