fbpx

Imantas Maciukevičius

Imantas Maciukevičius

CGISCIENCE,

Įkūrėjas ir technikos vadovas,

Trimble SketchUp Pro, Autodesk Maya, Autodesk 3ds Max, V-Ray, Unity3D, Unreal Engine

PĮ sertifikuotas instruktorius ir specialistas

Imanto pažintis su programine įranga prasidėjo dar vaikystėje. Pirmosiomis 3D modeliavimo ir animavimo technologijomis susižavėjęs ir savo žinių plėtimui ir gilinimui skyręs daug laiko, nemanė, kad vieną dieną taps profesionaliu sertifikuotu „Autodesk“ „Unity3D“ ir kitų gamintojų produktų mokymų instruktoriumi bei vieninteliu „Chaos Group“ gamintojo licencijuotu „V-Ray“ instruktoriumi Baltijos šalyse, turinčiu „V-Ray Licensed Instructor“ ir „V-Ray Certified Professional“ sertifikatus. Tačiau šiandien Imantas ne tik veda mokymus įvairių sričių ir skirtingose pasaulio šalyse dirbantiems specialistams, bet ir turi įkūręs savo „Autodesk“, „Chaos Group“, „Unreal Engine“ ir „SketchUp Pro“ gamintojų autorizuotą mokymų studiją – CGISCIENCE. Čia sau reikiamo lygio mokymus gali rasti ir tie, kurie neįsivaizduoja savo projektų vizualizavimo darbo eigos be „SketchUp Pro“.
Su „SketchUp Pro“ įrankiais Imantas pažintį pradėjo jau beveik prieš 8-erius metus ir drąsiai gali pasakyti, jog nepaisant šios programinės įrangos turimų trūkumų, su kuriais „Trimble“ komanda puikiai tvarkosi pristatydama kasmetinius atnaujinimus, šis sprendimas savo funkcionalumu, paprastumu ir intuityvumu yra absoliučiai tinkamas tiek pradedančiam specialistui, tiek profesionalui. Tiek kuriančiam paprastas, tiek foto-realistines 3D vizualizacijas.

https://www.cgiscience.lt

Paskaitos tema: „Produkto koncepcijos pateikimas animacijos formatu“.

Įtaigus ir profesionalus produkto idėjos pateikimas šiais laikais tapo neatsiejamu sėkmės faktoriumi. Konkuruojant su kitais kūrėjais retai kada užtenka pateikti naujo produkto dizaino brėžinius ar paveiksliukus. Patyrę kūrėjai baigiamajame etape visada paruošia kokybišką 3D modelį, o dar geriau – jei jis papildomas trumpa animacija. Imantas pademonstruos kaip nesunkiai 3Dmodelį iš SketchUp Pro aplinkos įsikelti į  Unreal Engine, pritaikyti sceną bei apšvietimą, suderinti komponentų judėjimą bei eksportavimui paruošti animaciją.

Keli klausimai Imantui:
SketchUp – tik darbas, ar ir laisvalaikis?

SketchUp naudoju, tiek darbe, tiek namie, tiek…visur? Prie namo reikia naujo medinio turėklo? SketchUp. Reikia pasiprojektuoti šiltnamį? SketchUp. Reikia ofise baldus perstumdyti? Pirmiausia – planas su SketchUp, kaip tai bus padaryta. Net perkant medžiagas parduotuvėje pasiskaičiuoju plotus, tūrius ir t.t. 😊

– Dvi dažniausiai naudojamos tekstūros?

Gal, kaip ir dažnam – medinės grindys 😊 o kitas tai plastikas 😊

– Metrai ar milimetrai?

Dirbu su milimetrais, kai vedu mokymus, kai dirbu su klientais, bet kai pats kažką darau – dažniausiai metrai 😊

3 dažniausiai naudojami SketchUp papildiniai?

V-Ray, CleanUp3, OpenCutList


Frazė apie save: „Imanto darbas be planavimo, kaip „SketchUp“ darbo eiga be komponentų.“

back to top