fbpx

Augustinas Mickus

Augustinas Mickus

3D vizualizavimo studija „iamvizualizacijos“

Įkūrėjas ir 3D grafikos kūrėjas,

SketchUp Pro, V-Ray for SketchUp

Augustinas Mickus, nors yra jaunas kūrėjas, interjero dizainu bei vizualizavimo programomis domisi kurį laiką. 3D vizualizavimo studijos @iamvizualizacijos įkūrėjas mokėsi užsienyje, baigė dizaino studijas, išėjo iš darbo didelėje studijoje ir pradėjo dirbti privačiai. Šiuo metu Augustinas padeda kitiems interjero dizaineriams savo idėjas paversti fotorealistiškais vaizdais.
Kaip pats Augustinas sako – vizualizuojant „Svarbu sugebėti atskleisti natūralias tekstūras ir tikrus aplinkos netobulumus naudojant 3d plėtinius“


IG iamvizualizacijos 
Behance.net/augustinasmickus

Paskaitos tema: „Baldų modeliavimas papildinių Pipe Along Path, Shape Bender, Roundcorner pagalba“.

Norint sukurti kokybiškas, fotorealistines vizualizacijas, neužtenka vien parinkti tinkamą apšvietimą bei kokybiškas tekstūras. Viskas prasideda nuo 3D modelio. Jei baldo modelis bus padarytas nekokybiškai, tuomet ir geros tekstūros nepadės pasiekti aukšto rezultato. Pranešimo metu Augustinas parodys kaip SketchUp papildinių pagalba pagyvinti baldų 3D modelius, pridėti nelygumų, kurie baldui suteikia realistiškumo.

Keli klausimai Augustinui:

– SketchUp – tik darbas, ar ir laisvalaikis?
Visų pirmą tai viskas prasidėjo kaip hobis ir laisvalaikio praleidimas, bet laikui bėgant ir įgavus įgūdžių tapo pagrindiniu darbo įrankiu. Tai atsakant į klausimą Sketchup tapo darbu.

– Dažniausiai naudojamos dvi tekstūros?
Kai pats dirbu pagrinde su interjerais, neapsieinu be stiklo tai visi langai, tonuoto stiklo sienutės erdvių atskyrimui, durų dekoras, spintos, bei virtuvės baldų fragmentai. Antra tekstūra tai būtų medis: grindys, stalviršiai, baldų karkasai ir net iš medinių plokščių suprojektuotas sienų dekoras.

– Metrai ar milimetrai?
Jau studijų metu išmokau tiksliai viską brėžiniuose žymėti milimetrais. Kuriant 3d vizualizacijas tenka dažnai projektuoti milimetrų tikslumu.

– Trys dažniausiai naudojami SketchUp papildiniai?
Pirmasis neatsiejamas pipildinys tai būtų V-ray render’is, tuomet RoundCorner ir PipeAlong.

back to top