fbpx

Kārlis Bruņenieks

Kārlis Bruņenieks

SIA „InfoEra”,

Dizaino ir vizualizacijų produktų grupės vadovas

SketchUp, V-Ray ir Autodesk AutoCAD sertifikuotas instruktorius

www.sketchup.lv

Humanistas, mokytojas ir iliustratorius – idėjų ir vizualizacijų generatorius.
Karlis turi daugiau nei dešimt metų architektūros iliustratoriaus ir grafikos dizainerio patirtį. Dalinasi savo žiniomis ir patirtimi su įvairių sričių specialistais, veda specializuotus mokymus. Organizuoja ir dalyvauja įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse, veda seminarus, susijusius su 3D dizainu ir vizualizacijų kūrimu. Sertifikuotas „SketchUp”, „V-Ray” ir „AutoCad” instruktorius.
Karlis yra UAB „GeoNovus” komandos dalis Latvijoje.
Laisvalaikiu fotografuoja dronu. Šiuo metu plėtoja savo idėją ir kuria vizualizacijas projektui „Viduramžių Ryga” (angl. Medieval Riga).

www.medievalriga.lv
www.sketchup.lv

Pranešimo data: Gegužės 14 d. 15:50
Pranešimo tema: Kaip pagerinti darbo eigą su LayOut (anglų kalba).
Sesijoje dalyviai sužinos, kaip pagerinti savo darbo eigą naudojant „LayOut“. Kārlis padės dalyviams sklandžiai integruoti „LayOut“ su „SketchUp“ ir parodys, kaip iš 3D modelių sukurti išsamius, profesionalius 2D brėžinius. Pristatyme pagrindinis dėmesys bus skiriamas procesų, tokių kaip dokumentacija, projekto pristatymas ir bendradarbiavimas, racionalizavimui. Šio seminaro pabaigoje dalyviai įgis praktinių įgūdžių, kaip panaudoti LayOut efektyvesniam ir efektyvesniam projektų valdymui ir komunikacijai.

back to top