fbpx

Imantas Maciukevičius

Imantas Maciukevičius

CGISCIENCE,

Įkūrėjas ir technikos vadovas,

„Trimble SketchUp Pro“, „Autodesk Maya“, „Autodesk 3ds Max“, „V-Ray“, „Unity3D“, „Unreal Engine“

PĮ sertifikuotas instruktorius ir specialistas

Imanto pažintis su programine įranga prasidėjo dar vaikystėje. Pirmosiomis 3D modeliavimo ir animavimo technologijomis susižavėjęs ir savo žinių plėtimui ir gilinimui skyręs daug laiko, nemanė, kad vieną dieną taps profesionaliu sertifikuotu „Autodesk“ „Unity3D“ ir kitų gamintojų produktų mokymų instruktoriumi bei vieninteliu „Chaos Group“ gamintojo licencijuotu „V-Ray“ instruktoriumi Baltijos šalyse, turinčiu „V-Ray Licensed Instructor“ ir „V-Ray Certified Professional“ sertifikatus. Tačiau šiandien Imantas ne tik veda mokymus įvairių sričių ir skirtingose pasaulio šalyse dirbantiems specialistams, bet ir turi įkūręs savo „Autodesk“, „Chaos Group“, „Unreal Engine“ ir „SketchUp Pro“ gamintojų autorizuotą mokymų studiją – CGISCIENCE. Čia sau reikiamo lygio mokymus gali rasti ir tie, kurie neįsivaizduoja savo projektų vizualizavimo darbo eigos be „SketchUp Pro“.
Su „SketchUp Pro“ įrankiais Imantas pažintį pradėjo jau beveik prieš 10 metų ir drąsiai gali pasakyti, jog nepaisant šios programinės įrangos turimų trūkumų, su kuriais „Trimble“ komanda puikiai tvarkosi pristatydama kasmetinius atnaujinimus, šis sprendimas savo funkcionalumu, paprastumu ir intuityvumu yra absoliučiai tinkamas tiek pradedančiam specialistui, tiek profesionalui. Tiek kuriančiam paprastas, tiek foto-realistines 3D vizualizacijas.

https://www.cgiscience.lt

Pranešimo data: gegužės 14 d., 16:30
Pranešimo tema: Twinmotion + SketchUp – viskas ką reikia žinoti

Šioje išsamioje sesijoje dalyviai gilinsis į „Twinmotion“ integraciją su „SketchUp“ ir tyrinės, kaip šis galingas derinys gali pakeisti architektūrinę vizualizaciją. Dalyviai išmoks pagrindinių „SketchUp“ modelių importavimo į „Twinmotion“ ir realaus laiko atvaizdavimo galimybių, kad greitai ir efektyviai sukurtų nuostabius vaizdinius pristatymus. Seminaras apims įvairius metodus nuo pagrindinės animacijos iki pažangių aplinkos sąlygų, leidžiančių dalyviams patobulinti savo projektus tikroviškomis tekstūromis ir dinaminiais efektais. Nesvarbu, ar esate naujokas, siekiantis tobulinti savo dizaino pristatymus, ar patyręs profesionalas, siekiantis supaprastinti darbo eigą, ši sesija suteiks jums visus įrankius ir žinias, kurių reikia norint kartu valdyti Twinmotion ir SketchUp.

 

back to top